Hizmetler Blog Hakkımızda İletişim Kariyer
Bizi İşe Alın
Hakkımızda

Her şirketin piyasaya yeni girdiği o karanlık zamanlara dair bir "Külkedisi" hikayesi vardır. Bizim hikayemiz 2018 yılında, küçük bir ofiste, birkaç benzer fikirli insanla ve güçlü bir fikirle bir şirket kurmaya başladığımızda gece boyunca çalışmamızı sağlayan dipsiz kahve fincanlarıyla başlıyor. İnsanları güçlendiren ve hayatlarını kolaylaştıran faydalı ürünlerle dünyaya katkıda bulunacak bir marka oluşturmak için çabaladık. Bugün hala buna inanıyoruz.

20'den fazla deneyimli tasarımcı ve JS geliştiricisiyle, ileri görüşlü işletmeler ve startup'lar için özel dijital ürünler geliştiriyoruz. Türkiye'de (Ankara) bulunan ana ofisimizle, Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık da dahil olmak üzere farklı yerlerde de faaliyet gösteriyoruz.

Article Client/Developer Collaboration by Dribbble

Uygulamalardan daha fazlasını geliştiriyoruz

Nowonacra Yazılım butik bir dijital ürün tasarım ajansıdır. 20'den fazla JS ve tasarım uzmanımız ve sıfırdan dijital projeler oluşturma ve mevcut olanları güncelleme konusunda 6 yıldan fazla deneyime sahibiz.

2018'ten bu yana, ilk konseptlerden ürün lansmanına ve lansman sonrası destek ve tanıtıma kadar küresel şirketlere ve girişimlere yüksek kaliteli tasarım, geliştirme ve markalama hizmetleri sunuyoruz.

Bugüne kadar 50'den fazla uluslararası işletmenin hedeflerine ulaşmasına ve son teknoloji dijital çözümleri uygulamasına yardımcı olduk. Şimdi sizi de oyunun kurallarını değiştirenlere katılmaya ve dijital ürününüzü bizimle birlikte yaratmaya davet ediyoruz.

Teknoloji Çatımız

Müşterilerimiz

Markaların şirketler ve toplulukları arasındaki kültürel bağlantı olduğuna inanıyoruz.

Neden Nowonacra Yazılım'ı seçmelisiniz?
Nowonacra butik bir dijital ürün tasarım ve geliştirme stüdyosudur. 20'den fazla JS ve tasarım uzmanımız ve sıfırdan dijital projeler oluşturma veya mevcut olanları yenileme konusunda 6 yıldan fazla deneyime sahibiz.
Nowonacra Yazılım Görsel
JS geliştiricilerinden oluşan çevik ekip

Dijital ürün ajansımızdaki her ekip çevik metodolojilere göre çalışıyor. Böylece sorunsuz ve verimli geliştirme süreçleri sağlayabiliyoruz. Gereksinimlerinizi karşılayan yüksek kaliteli ürünler geliştirmek için şeffaflığa, açık iletişime ve işbirliğine öncelik veriyoruz.

Nowonacra Yazılım Görsel
JS'ye Odaklanın

Dijital ürün stüdyomuz JavaScript geliştirme konusunda uzmanlaşmıştır ve ekiplerimizin her zaman en son endüstri standartları ve en iyi uygulamalarla güncel olmasını sağlar. Güçlü, duyarlı ve kullanıcı dostu dijital ürünler oluşturmamızı sağlayan JS çerçeveleri ve kütüphaneleri ile çalışma konusunda kapsamlı deneyime sahibiz.

Nowonacra Yazılım Görsel
Deneyimli tasarımcılar

Nowonacra dijital ürün geliştirme ajansında tasarımcılar, güzel ve işlevsel kullanıcı arayüzleri oluşturmak için geliştirme ekibiyle yakın işbirliği içinde çalışır. Ürününüzün tasarımının iş hedefleriniz, marka kimliğiniz ve hedef kitlenizle uyumlu olmasını sağlayan kullanıcı merkezli bir yaklaşım kullanıyoruz

Nowonacra Yazılım Görsel
Karmaşık yaklaşım

Dijital ürün şirketimizdeki yetenekli uzmanlar, ürün yaratmanın her adımında yanınızda olacaktır. Her ekip üyesinin benzersiz beceri ve bilgilerini kullanarak ürününüzü mükemmelliğe ulaştırmak için profesyonel geliştiricileri, tasarımcıları, QA uzmanlarını, proje yöneticilerini ve illüstratörleri bir araya getiriyoruz.

Nowonacra Yazılım Görsel
Hızlı proje başlatma ve kolay entegrasyon

Yılların deneyimi, projeleri hızlı bir şekilde başlatıp inşa etmemize ve sonuçları hızlı bir şekilde teslim etmemize olanak tanır. Kolaylaştırılmış bir geliştirme süreci takip ederek hem yeni ürünler yaratmamızı hem de çalışmalarımızı mevcut iş süreçlerinize sorunsuz bir şekilde entegre etmemizi sağlıyoruz.

Nowonacra Yazılım Görsel
Optimize edilmiş süreçler

Geliştirme maliyetlerini ve zaman çizelgelerini azaltırken yüksek kaliteli ürünler sunmak için süreçlerimizi sürekli olarak optimize ediyoruz. En son araçları ve teknolojileri kullanıyoruz ve zaman takibini titizlikle sürdürüyoruz; yalnızca geliştirme için kullandığınız fiili saat için ücretlendirilirsiniz.

Yaklaşımlarımız

Derin bir iş ve kitle araştırması yapmadan bir ürün geliştirmenin, parmakları çapraz tutarak karanlıkta ateş etmekle aynı şey olduğuna inanıyoruz. Uzman ekibimiz, bir işletmeyi adım adım başarıya götüren dijital deneyimler geliştirmek için sistematik bir yaklaşım benimsiyor.

Ürün kullanılabilirliğinin aşk gibi olduğuna inanıyoruz. Önemsemeli, dinlemeli ve eksikliklerinizi değiştirmeye ve düzeltmeye istekli olmalısınız. Bu nedenle kullanıcı testlerine özellikle önem veriyor ve insanlar tarafından hızla sevilecek daha iyi ürünler sunmayı hedefliyoruz.

Talk / Listen Application by Dribbble

Birlikte harika bir şey yapalım Merhaba diyerek başlayın

Copyright © 2024 Nowonacra Software. All rights reserved.